1
/
din
3
Cabina dus patrata cu usi glisante Roca Victoria 120x120 cm, profil crom
Cabina dus patrata cu usi glisante Roca Victoria 120x120 cm, profil crom
No reviews
Pret obisnuit
3.659,90 lei
Pret obisnuit
4.169,62 lei
Pret redus
3.659,90 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:Bundle_AM18812012/AM18812012
Garantie: 7 ani
Pachetul conține:
livrabil 15-30 zile
2084.81 RON
1829.95 RON
livrabil 15-30 zile
2084.81 RON
1829.95 RON
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ROCA |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi glisante |
| Forma | Patrata |
| Serie | Victoria |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Crom,Geam Clar |
| Lungime exacta | 120 cm |
| Latime exacta | 120 cm |
| Inaltime exacta | 195 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | Bundle_AM18812012/AM18812012 |
Share

Descriere produs:
Cabina de dus formata din 2 usi glisante + 2 parti laterale fixe
Material: sticla securizata transparenta
Grosime sticla: 6 mm
Dimensiuni: 1200x1200H1950 mm
Reglaj: 1165-1190 mm
Finisaj profil: crom
Montaj: pe cadita de dus
Profil cu mecanism de ajustare care permite compensarea iregularitatilor peretilor pana la 25 mm