1
/
din
2
Cabina dus patrata cu usi glisante Ravak Matrix MSRV4 100x100 cm, profil satinat
Cabina dus patrata cu usi glisante Ravak Matrix MSRV4 100x100 cm, profil satinat
No reviews
Pret obisnuit
6.109,97 RON
Pret obisnuit
6.489,79 RON
Pret redus
6.109,97 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:1WVAAU00Z1
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RAVAK |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi glisante |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Crom,Geam Clar |
| Forma | Patrata |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 100 cm |
| Inaltime exacta | 195 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
Share

Descriere produs:
Cabina de dus formata din doua usi glisante
Dimensiuni: 885-905x885-905 mm
Inaltime: 1950 mm
Deschidere: 500 mm
Grosime sticla:
- parte fixa: 8 mm
- usa glisanta: 6 mm
Profil: crom satinat
Sticla transparenta cu strat protector anticalcar