1
/
din
4
Cabina dus patrata cu usi glisante Radaway Premium Plus C 1700 80x80 cm
Cabina dus patrata cu usi glisante Radaway Premium Plus C 1700 80x80 cm
No reviews
Pret obisnuit
2.329,98 RON
Pret obisnuit
2.591,82 RON
Pret redus
2.329,98 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:30461-01-01N
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi glisante |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Crom,Geam Clar |
| Forma | Patrata |
| Lungime exacta | 80 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 170 cm |
| Livrare | livrabil 2-4 zile |
Share

Descriere produs:
Toate geamurile cabinelor de dus Radaway sunt acoperite cu EasyClean, un strat care faciliteaza procesul de curatare
Manere cromate elegante
Mecansim de ajustare a profilelor care permite compensarea iregularitatilor peretilor
Posibilitatea de a desface si inclina usa pentru curatare
Finisaj profil: crom
Reglaj: 785-805 mm
Inaltime: 1700 mm
Grosime sticla parte fixa: 5 mm
Grosime sticla parte mobila: 6 mm
Material: sticla transparenta