Cabina dus patrata cu usi glisante Ideal Standard Connect 2 90x90 cm, profil negru
Cabina dus patrata cu usi glisante Ideal Standard Connect 2 90x90 cm, profil negru
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:Bundle_K9261V3/K9261V3
Garantie: 2 ani
Pachetul conține:
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | IDEAL STANDARD |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi glisante |
| Forma | Patrata |
| Serie | Connect |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Negru,Geam Clar |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 195.5 cm |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | Bundle_K9261V3/K9261V3 |
Share

Descriere produs:
Cabina de dus formata din 2 usi glisante si 2 parti fixe
Dimensiuni: 900x900xH1955 mm
Reglaj: 870-920 mm
Material: sticla securizata transparenta Ideal Clean
Grosime sticla: 6 mm
Finisaj profil: negru
Montaj: pe cadita de dus sau direct pe pardoseala
Caracteristici si tehnologii Ideal Standard:
- montaj reversibil (pe colt stanga sau dreapta)
- mecanism de ajustare a profilelor care permite compensarea iregularitatilor peretilor cu pana la 25 mm
- Click & Clean, permite eliberarea partii inferioare a panourilor usii pentru o curatare rapida si usoara
- Ideal Clean, tratament anticalcar cu proprietati hidrofuge, mentine curata suprafata si permite intretinerea usoara a acesteia