1
/
din
4
Cabina dus patrata cu usi glisante Deante Funkia 90x90 cm, negru
Cabina dus patrata cu usi glisante Deante Funkia 90x90 cm, negru
14 reviews
Pret obisnuit
1.189,95 lei
Pret obisnuit
1.434,26 lei
Pret redus
1.189,95 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:KYC_N41K
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | DEANTE |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi glisante |
| Forma | Patrata |
| Serie | Funkia |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Negru,Geam Clar |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 185 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | KYC_N41K |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 900x900xH1850 mm
Reglaj: 885-895 mm
Grosime sticla: 5 mm
Material sticla: sticla securizata transparenta
Finisaj profil: negru
*Nota: Cadita de dus se achizitioneaza separat
I
ION Gratiana Echipa de vanzari premium, Livrare deosebit de atenta!
g
gianina anghel Livrare de 5 stele, Raport calitate pret foarte bun
C
Corina Ster Este un produs asa cum trebuie, lucrat cu atentie, si a fost ambalat foarte bine.Sunt fericita cu alegerea mea!
b
brandusa vasilescu Ambalare excelenta
C
CALIN Totul ok