1
/
din
4
Cabina dus dreptunghiulara cu usi glisante Radaway Premium Plus D 75x90 cm
Cabina dus dreptunghiulara cu usi glisante Radaway Premium Plus D 75x90 cm
1 review
Pret obisnuit
2.509,99 RON
Pret obisnuit
2.795,46 RON
Pret redus
2.509,99 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:30433-01-01N
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi glisante |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Crom,Geam Clar |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 75 cm |
| Inaltime exacta | 190 cm |
| Livrare | livrabil 10-20 zile |
Share

Descriere produs:
Toate geamurile cabinelor de dus Radaway sunt acoperite cu EasyClean, un strat care faciliteaza procesul de curatare
Manere cromate elegante
Mecansim de ajustare a profilelor care permite compensarea iregularitatilor peretilor
Posibilitatea de a desface si inclina usa pentru curatare
Finisaj profil: crom
Reglaj: 735-755 mm
Inaltime: 1900 mm
Grosime sticla parte fixa: 5 mm
Grosime sticla parte mobila: 6 mm
Material: sticla transparenta
B
Baciu Marian Alin Livrarea s-a facut cu o zi intarziere, la prima vedere produsul pare de calitate, vedem in timp cum se mentine!