Cabina dus dreptunghiulara cu usi glisante Radaway Premium Plus D 120x80 cm
Cabina dus dreptunghiulara cu usi glisante Radaway Premium Plus D 120x80 cm
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:30435-01-01n
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi glisante |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Crom,Geam Clar |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Lungime exacta | 120 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 190 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
Share

Descriere produs:
Inaltime:1900 mm
Reglaj: 1185-1205 mm
Grosime sticla: parte fixa: 5 mm - parte fixa, 6 mm - parte mobila
Material: sticla securizata transparenta
Finisaj profil: crom
Caracteristici:
- posibilitate de desfacere si inclinare usa pentru curatare
- mecanism de ajustare a profilelor pentru compensarea iregularitatilor peretilor
- manere cromate, ergonomice
- tratament EasyClean: strat care faciliteaza procesul de curatare a sticlei
livrare fara probl insa a trebuit sa ma grabesc ca sa verific coletul. Putina rabdare la soferi nu strica!
Ideal pentru ca il poti completa cu un profil suplimentar compatibil (tot de la Radway) si astfel sa maresti acoperirea pana la 1270x800 (ca si idee, o cabina 1250 x 800 ajunge undeva la 3-4,000 de lei). Lasand la o parte, imediat ce am comandat cabina, am fost sunat de o doamna foarte amabila ca sa confirmam detaliile livrarii. De asemenea, in prealabil, am fost ajutat de cineva din echipa GQS sa combin cabina cu un profil.Materialele sunt de o calitate foarte buna (pachetul in sine este greu, recomand sa aveti pe cineva sa va ajute la livrare, din cauza grosimii sticlei si a faptului ca este securizata, cat si profilele care sunt din inox). Concluzie - foarte multumit de experienta si produs, voi comanda si un set de dus foarte curand :)
Raport calitate pret bun