Cabina dus dreptunghiulara cu usa plianta Radaway Eos KDJ-B 80x100 cm, sticla transparenta
Cabina dus dreptunghiulara cu usa plianta Radaway Eos KDJ-B 80x100 cm, sticla transparenta
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:137443-01-01L
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi pliante |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Eos |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Crom,Geam Clar |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 197 cm |
| Livrare | livrabil 2-4 zile |
| Cod furnizor | 137443-01-01L |
Share

Descriere produs:
Seria de cabine si usi de dus Eos poate fi montata atat pe cadite de dus, cat si direct pe pardoseala. Toate geamurile cabinelor de dus Radaway sunt acoperite cu EasyClean, un strat care faciliteaza procesul de curatare.
Suporturile solide asigura stabilitate cabinei de dus
Balamale cu sistem de pozitionare inovativ
Forma elementelor de fixaj nu permite scurgerea apei din interior spre exterior
Garniturile asigura protectie impotriva scurgerilor
Mecanism de ajustare a profilelor care permite compensarea iregularitatilor peretilor
Finisaj profil: crom
Reglaj lungime: 985-995 mm
Reglaj latime: 790-800 mm
Inaltime: 1970 mm
Grosime sticla: 6 mm
Sticla transparenta