1
/
din
2
Cabina dus dreptunghiulara cu usa glisanta Roca Victoria 110x70 cm, profil crom
Cabina dus dreptunghiulara cu usa glisanta Roca Victoria 110x70 cm, profil crom
No reviews
Pret obisnuit
3.159,92 lei
Pret obisnuit
3.585,23 lei
Pret redus
3.159,92 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:Bundle_AM18611012/AM18707012
Garantie: 7 ani
Pachetul conține:
livrabil 15-30 zile
2306.29 RON
2029.95 RON
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ROCA |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi glisante |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Victoria |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Crom,Geam Clar |
| Lungime exacta | 110 cm |
| Latime exacta | 70 cm |
| Inaltime exacta | 195 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
| Cod furnizor | Bundle_AM18611012/AM18707012 |
Share

Descriere produs:
Cabina de dus formata din 1 usa glisanta + 1 parte frontala fixa si perete lateral fix
Material: sticla securizata transparenta
Grosime sticla: 6 mm
Dimensiuni: 1100x700H1950 mm
Reglaj lungime: 1060-1110 mm
Finisaj profil: crom
Montaj: pe cadita de dus
Profil cu mecanism de ajustare care permite compensarea iregularitatilor peretilor pana la 25 mm