Cabina dus dreptunghiulara cu usa glisanta Belform Grid 120x80 cm
Cabina dus dreptunghiulara cu usa glisanta Belform Grid 120x80 cm
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:27CB1802_GGR
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | BELFORM |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi glisante |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Grid |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Crom,Geam Model |
| Lungime exacta | 120 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 185 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 1, Depozit 2 |
| Cod furnizor | 27CB1802_GGR |
Share

Descriere produs:
Cabina cu usa glisanta Belform Grid este o solutie practica si eleganta pentru orice baie moderna. Este fabricata din sticla securizata de inalta calitate, ceea ce o face durabila si rezistenta la uzura in timp. Usa glisanta a cabinei de dus este usor de utilizat si se poate deschide si inchide cu usurinta, fara a ocupa prea mult spatiu. Design-ul sau modern si minimalist se potriveste perfect in orice baie si adauga un plus de eleganta si functionalitate.
Cabina de dus formata din 1 perete frontal fix + 1 usa glisanta si perete lateral fix
CARACTERISTICI:
Dimensiuni: 1200x800xH1850
Reglaj (min./max.): 760-785 / 1175-1200 mm
Material: sticla securizata transparenta (model benzi orizontale)
Grosime sticla: 6 mm
Finisaj profil: crom
Livrare excelenta
Livrare sofer amabil
Consultanti de calitate
Calitate germana
Livrare rapida!Produs intact si de calitateUsor de montat......... Ffffff multumit