1
/
din
4
Cabina dus dreptunghiulara cu usa glisanta Belform Fortuna 100x80 cm
Cabina dus dreptunghiulara cu usa glisanta Belform Fortuna 100x80 cm
2 reviews
Pret obisnuit
2.369,97 RON
Pret obisnuit
2.802,19 RON
Pret redus
2.369,97 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:27CB1105_GCL
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | BELFORM |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi glisante |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Auriu,Geam Clar |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 195 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
Share

Descriere produs:
Cabina de dus reversibila formata din 1 usa glisanta si 2 pereti ficsi
Dimensiuni: 1000x800xH1950 mm
Material: sticla securizata transparenta
Grosime sticla: 6 mm
Suprafata Nanoglass
Finisaj profil: auriu mat
Montaj: pe cadita de dus sau direct pe pardoseala
*Nota: Cadita de dus se achizitioneaza separat
I
Ileana Produs calitativ livrat mai devreme de data initiala transmisa. Produsul arata foarte bine si este potrivit ptr orice design.
I
Ileana Produsul arata foarte bine si a fost livrat mai repede de data transmisa. Recomand cu incredere!