1
/
din
3
Cabina dus dreptunghiulara cu usa glisanta Belform Clear 120x80 cm
Cabina dus dreptunghiulara cu usa glisanta Belform Clear 120x80 cm
17 reviews
Pret obisnuit
1.639,99 lei
Pret obisnuit
1.938,36 lei
Pret redus
1.639,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:27CB1802_GCL
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | BELFORM |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi glisante |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Clear |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Crom,Geam Clar |
| Lungime exacta | 120 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 185 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | 27CB1802_GCL |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 1200x800xH1850 mm
Reglaj (min./max.): 789-804 / 1195-1210 mm
Material: sticla securizata transparenta
Grosime sticla: 5 mm
Material profil: aluminiu
Finisaj profil: crom lucios
Caracteristici:
- montaj: pe cadita de dus sau direct pe pardoseala
- tratament Nano-Glass (anti-calcar) pentru sticla
- usa glisanta
- role din plastic/silicon
*Nota: Cadita de dus se achizitioneaza separat
B
Bogdan consultanti fara ifose!
M
Mirabela MIHAILA sigur voi reveni
R
RUXANDRA Livrare rapida
U
U. Claudia Calitate
M
Marinela DRAGHICI DESIGN. CONSULTANTI PROACTIVI