Cabina dus dreptunghiulara cu usa glisanta Belform Clear 100x80 cm
Cabina dus dreptunghiulara cu usa glisanta Belform Clear 100x80 cm
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:27CB1102_GCL
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | BELFORM |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi glisante |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Clear |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Crom,Geam Clar |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 185 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
| Cod furnizor | 27CB1102_GCL |
Share

Descriere produs:
Designul produselor Belform este realizat impreuna cu o echipa de specialisti-designeri, care lucreaza pentru lansarea de produse noi si originale, in acelasi timp practice si moderne.
Belform produce o gama completa – cazi, cadite de dus, cazi cu hidromasaj, mini-piscine, cabine, pereti de dus, baterii sanitare, oglinzi de baie si accesorii, structura de productie fiind una dintre cele mai performante din Romania.
Cabina de dus formata din 1 usa glisanta + 1 parte fixa si perete lateral
Montaj reversibil, se poate instala cu deschiderea atat spre stanga cat si spre dreapta!
Dimensiuni: 1000x800xH1850 mm
Reglaj (min./max.): 789-804 / 995-1010 mm
Material: sticla securizata transparenta (Nano-Glass)
Grosime sticla: 5 mm
Material profil: aluminiu
Finisaj profil: crom lucios
Montaj: pe cadita de dus sau direct pe pardoseala
Tehnologie Belform Nano-Glass: strat de protectie cu proprietati hidrofuge, mentine curata suprafata si permite intretinerea usoara a acesteia
*Nota: Cadita de dus se achizitioneaza separat
Produs care a intrunit asteptarile mele.
Produs bun,ambalare excelenta
Raport calitate pret foarte bun. Livrare ireprosabila
Merita
Produs conform cu prezentarea