Cabina dus dreptunghiulara cu usa batanta si perete fix Ideal Standard Connect 2 PV 100x80 cm, profil negru
Cabina dus dreptunghiulara cu usa batanta si perete fix Ideal Standard Connect 2 PV 100x80 cm, profil negru
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:Bundle_K9272V3/K9299V3
Garantie: 2 ani
Pachetul conține:
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | IDEAL STANDARD |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi batante |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Serie | Connect |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Negru,Geam Clar |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 195.5 cm |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | Bundle_K9272V3/K9299V3 |
Share

Descriere produs:
Cabina de dus formata din 1 usa batanta si 1 perete lateral fix
Dimensiuni: 1000x800xH1955 mm
Material: sticla securizata transparenta Ideal Clean
Grosime sticla: 6 mm
Finisaj profil: negru
Montaj: pe cadita de dus sau direct pe pardoseala
Caracteristici si tehnologii Ideal Standard:
- usa cu deschidere spre exterior, montaj reversibil (deschidere usa spre stanga sau dreapta)
- perete lateral fix cu montaj reversibil (pe partea stanga sau dreapta)
- mecanism de ajustare a profilelor care permite compensarea iregularitatilor peretilor cu pana la 25 mm
- Click & Clean, permite eliberarea partii inferioare a panourilor usii pentru o curatare rapida si usoara
- Ideal Clean, tratament anticalcar cu proprietati hidrofuge, mentine curata suprafata si permite intretinerea usoara a acesteia