1
/
din
2
Bemeta Cytro Polita de colt 29 cm, negru
Bemeta Cytro Polita de colt 29 cm, negru
No reviews
Pret obisnuit
190,99 lei
Pret obisnuit
211,23 lei
Pret redus
190,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:153102390
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | BEMETA |
|---|---|
| Tip produs | Polite si etajere |
| Forma | Rotunjita |
| Serie | Cytro |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Lungime exacta | 29 cm |
| Latime exacta | 22 cm |
| Inaltime exacta | 4.7 cm |
| Design | Modern |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | 153102390 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 290x220xH47 mm
Material: metal
Finisaj: negru