1
/
din
2
Arthema Venezia Masca lavoar baie 100x55xH81 cm, cu montaj lavoar incastrat
Arthema Venezia Masca lavoar baie 100x55xH81 cm, cu montaj lavoar incastrat
No reviews
Pret obisnuit
2.236,93 lei
Pret obisnuit
2.549,92 lei
Pret redus
2.236,93 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:512/A-A1
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ARTHEMA |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Pe pardoseala |
| Serie | Venezia |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 55 cm |
| Inaltime exacta | 81 cm |
| Caracteristici | Cu usa + sertar |
| Design | Modern |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | 512/A-A1 |
Share

Descriere produs:
Baza lavoar prevazuta cu 5 sertare si 1 dulap pentru depozitare
Dimensiuni:1000x550(adancime)xH810 mm
Material: PAL
Finisaj: alb
Montaj: pe pardoseala
*Nota: Lavoarul se achizitioneaza separat