1
/
din
7
Arthema Porto Masca lavoar baie suspendata 79x35xH57 cm
Arthema Porto Masca lavoar baie suspendata 79x35xH57 cm
3 reviews
Pret obisnuit
1.321,83 lei
Pret obisnuit
1.510,17 lei
Pret redus
1.321,83 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:402-A2
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ARTHEMA |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Porto |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb,Antracit,Grena,Gri,Maro,Negru |
| Lungime exacta | 79 cm |
| Latime exacta | 35 cm |
| Inaltime exacta | 57 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | 402-A2 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni:797x355xH570 mm
Material suprafata: MDF
Material interior: PAL
Optiuni coloristice: alb, antracit, maro, bordeaux, cappuccino
Usi glisante cu sistem Soft-Close
Maner metalic
Include polita metalica interioara
*Nota: Lavoarul se achizitioneaza separat
F
FIONA Consultanti de calitate, Produs ok, bun
i
ilie francesca Raport foarte bun calitate cost. Calitate germana in totalitate
M
Mariana ANTON LIVRARE EXTREM DE RAPIDA CU MASINA GQS, IN ACEEASI ZI! AMBALAJ DE TOP