1
/
din
5
Arthema Porto Masca lavoar baie suspendata 50x36xH50 cm, alb lucios
Arthema Porto Masca lavoar baie suspendata 50x36xH50 cm, alb lucios
25 reviews
Pret obisnuit
1.169,28 lei
Pret obisnuit
1.323,25 lei
Pret redus
1.169,28 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:400-A2
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ARTHEMA |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | Porto |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 49 cm |
| Latime exacta | 35 cm |
| Inaltime exacta | 57 cm |
| Grosime exacta | 0 |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | 400-A2 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni:497x355(adancime)xH500 mm
Material exterior: MDF
Material interior: PAL
Finisaj: alb lucios
Caracteristici:
- sertar cu mecanism de inchidere lenta (soft close)
- maner cromat
- polita interioara din metal
*Nota: Lavoarul se achizitioneaza separat
I
IONICA CHIRILA O MASCA LAVOAR BUNA
O
Octav S. Ambalare impecabila
m
mugurel Material calitativ
I
Ionica Livrare conforma cu site-ul! Produs excelent
s
sorina Masca lavoar cu design super