1
/
din
1
Arthema New Attitude Masca lavoar baie suspendata 90x48xH48 cm, alb lucios
Arthema New Attitude Masca lavoar baie suspendata 90x48xH48 cm, alb lucios
No reviews
Pret obisnuit
2.236,93 lei
Pret obisnuit
2.517,34 lei
Pret redus
2.236,93 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:at1731-a2
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ARTHEMA |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | New Attitude |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 90 cm |
| Latime exacta | 48 cm |
| Inaltime exacta | 48 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | AT1731-A2 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 900x480(adancime)xH480 mm
Material: MDF
Finisaj: alb lucios (vopsit)
Caracteristici:
- 1 sertar + 1 sertar interior cu mecanism de inchidere lenta (soft close)
- sertar interior cu suprafata antiderapanta
- cutii din plastic pentru depozitare
- maner aluminiu, alb lucios (vopsit)
- sistem de suspendare reglabil
*Nota: Lavoarul se achizitioneaza separat