1
/
din
1
Arthema New Attitude Masca lavoar baie suspendata 120x48xH48 cm, gri (aspect bambu)
Arthema New Attitude Masca lavoar baie suspendata 120x48xH48 cm, gri (aspect bambu)
No reviews
Pret obisnuit
3.487,60 lei
Pret obisnuit
3.978,57 lei
Pret redus
3.487,60 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:at1732-bm
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ARTHEMA |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Serie | New Attitude |
| Material | MDF / PAL |
| Culoare | Gri |
| Lungime exacta | 120 cm |
| Latime exacta | 48 cm |
| Inaltime exacta | 48 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | AT1732-BM |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 1200x480(adancime)xH480 mm
Material parte frontala: PAL melaminat (hidrofugat)
Material parti laterale: MDF
Finisaj parte frontala: gri (aspect bambu)
Finisaj parti laterale: alb lucios (vopsit)
Caracteristici:
- 1 sertar + 1 sertar interior cu mecanism de inchidere lenta (soft close)
- sertar interior cu suprafata antiderapanta
- cutii din plastic pentru depozitare
- maner din aluminiu, gri metalizat
- sistem de suspendare reglabil
*Nota: Lavoarul se achizitioneaza separat