1
/
din
5
Arthema Neo Masca lavoar baie 55 cm, cu sertar si usa (52x44xH62 cm)
Arthema Neo Masca lavoar baie 55 cm, cu sertar si usa (52x44xH62 cm)
6 reviews
Pret obisnuit
742,25 lei
Pret obisnuit
859,19 lei
Pret redus
742,25 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:370-C
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ARTHEMA |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat,Pe pardoseala |
| Serie | Neo |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb,Antracit,Bej,Crem,Grena,Gri,Negru,Portocaliu,Verde,Wenge |
| Lungime exacta | 55 cm |
| Latime exacta | 45 cm |
| Inaltime exacta | 61 cm |
| Caracteristici | Cu sertare |
| Design | Modern |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | 370-C |
Share

Descriere produs:
Colectia Neo se defineste prin spatiozitate si functionalitate, oferind o paleta bogata de culori, finisaj lucios: alb, antracit, bordeaux, pergamo, wenge si crem
Dimensiuni: 520x433(adancime)x615 mm
Material: PAL 18 mm
Caracteristici:
- 1 usa superioara rabatabila
- 1 sertar inferior glisant
*Nota: Lavoarul se achizitioneaza separat
P
Paraschiva Bunicica
m
maria De foarte buna calitate. Produs foarte bun
c
camelia Echipa super. Raport calitate - pret bun
Z
Z. Dobos Calitate rezonabila
R
R. Sipos CONSILIEREA A FOST CORECTA