1
/
din
3
Arthema Maya Masca lavoar baie 100 cm, cu cos pentru rufe, 98x38xH84 cm
Arthema Maya Masca lavoar baie 100 cm, cu cos pentru rufe, 98x38xH84 cm
4 reviews
Pret obisnuit
1.576,01 lei
Pret obisnuit
1.782,31 lei
Pret redus
1.576,01 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:440/P-A2
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ARTHEMA |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Pe pardoseala |
| Serie | Maya |
| Material | PAL |
| Culoare | Alb |
| Lungime exacta | 98 cm |
| Latime exacta | 38 cm |
| Inaltime exacta | 84 cm |
| Caracteristici | Cu usi |
| Design | Modern |
| Livrare | Peste 30 de zile |
| Cod furnizor | 440/P-A2 |
Share

Descriere produs:
Colectia Maya ofera un mobilier de baie caracterizat de simplitate cu accent pus pe varietatea de blaturi din marmura, granit sau granit cu care se pot combina bazele de lavoar, dand o nota eleganta incaperii
Dimensiuni: 980x380(adancime)x840 mm
*Nota: Lavoarul se achizitioneaza separat
s
s. octav Am avut totusi consultanti de nota 10
K
Kardos Livrare impecabila, multumesc
L
Leopoldina Asa si asa ..
A
A. Ladislau ECHIPA BUNA DE CONSULTANTI