Gresie exterior portelanata rectificata gri 80x80 cm, Marazzi Material20 Drak Grey
Gresie exterior portelanata rectificata gri 80x80 cm, Marazzi Material20 Drak Grey
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:M8EG
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | MARAZZI |
|---|---|
| Tip produs | Gresie |
| Forma | Patrata |
| Montaj | Exterior |
| Serie | Material |
| Material | Gresie portelanata |
| Culoare | Gri |
| Lungime exacta | 80 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Grosime exacta | 20 mm |
| Caracteristici | Mata,Rezistenta la alunecare,Rezistenta la frecare,Rezistenta la inghet |
| Aspectul placii | Tip beton |
| Livrare | livrabil 7-15 zile |
| Cod furnizor | M8EG |
Share

Descriere produs:
Nota*: La gama de produse gresie si faianta, transportul nu se calculeaza automat! Pentru calculul transportului, va rugam sa ne contactati.
Promotia de transport gratuit se aplica doar produselor din afara gamei gresie si faianta.
Colectia Marazzi Material20 prezinta un model de gresie portelanata, in varianta de 2 cm grosime a placilor, pentru un decor de tip urban si elegant, potrivit pentru spatiile rezidentiale de mari dimensiuni.
Gresie portelanata mata
Grad antiderapare ridicat
Culori cu variatie mica de nuanta si design
Grosime minima recomandata rostului 20 mm
Rezistenta la fluctuatii de temperatura
Recomandata pentru placari de pardoseala
Culoare: gri inchis
Dimensiuni: 80x80 cm
Grosime: 20 mm
Ambalare: 1 buc / cutie
Greutate: 29.60 kg / cutie
Metraj: 0.64 m² / cutie*
* Pretul este pe m²
* Se comercializeaza doar multiplu de cutie