1
/
din
5
CasaBlanca Sara Set promo chiuveta bucatarie granit cu 1 cuva + baterie SAND4A), bej
CasaBlanca Sara Set promo chiuveta bucatarie granit cu 1 cuva + baterie SAND4A), bej
No reviews
Pret obisnuit
889,99 lei
Pret obisnuit
889,99 lei
Pret redus
889,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:SARA SAND/SAND4A
Garantie: 10 ani - chiuveta
5 ani - baterie
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | CASA BLANCA |
|---|---|
| Tip produs | Seturi chiuveta + baterie |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Montaj | Incastrat |
| Serie | Sara |
| Material | Granit compozit |
| Culoare | Bej |
| Lungime exacta | 76 cm |
| Latime exacta | 46 cm |
| Caracteristici | 1 cuva |
| Livrare | livrabil 2-4 zile |
| Cod furnizor | SARA SAND/SAND4A |
Share

Descriere produs:
Set format din:
1. Chiuveta CasaBlanca Sara (cod SARA SAND)
Dimensiuni:
- Corp: 760x460 mm
- Cuva: 385x320xH200 mm
Material: granit compozit
Finisaj: bej
Montaj: incastrat
Caracteristici:
- versiune reversibila
- prevazuta cu sifon cu comutator, preaplin si ventil automat
- orificii pentru comutator sifon si baterie
- rezistenta la pete, radiatii UV, socuri termice si mecanice
2. Baterie de bucatarie monocomanda (cod SAND4A)
Inaltime: H214 mm
Lungime pipa: 230 mm
Finisaj: bej
Montaj: pe chiuveta
Caracteristici:
- baterie monocomanda
- pipa pivotanta
- cartus ceramic 40 mm
- racorduri de alimentare