1
/
din
5
CasaBlanca Sara Set promo chiuveta bucatarie granit cu 1 cuva + baterie BRI4A), gri
CasaBlanca Sara Set promo chiuveta bucatarie granit cu 1 cuva + baterie BRI4A), gri
No reviews
Pret obisnuit
889,99 lei
Pret obisnuit
889,99 lei
Pret redus
889,99 lei
Taxe incluse.
Taxele de expediere sunt calculate la finalizarea comenzii.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:SARA GRI/BRI4A
Garantie: 10 ani - chiuveta
5 ani - baterie
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | CASA BLANCA |
|---|---|
| Tip produs | Seturi chiuveta + baterie |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Montaj | Incastrat |
| Serie | Sara |
| Material | Granit compozit |
| Culoare | Gri |
| Lungime exacta | 76 cm |
| Latime exacta | 46 cm |
| Caracteristici | 1 cuva |
| Livrare | livrabil 2-4 zile |
| Cod furnizor | SARA GRI/BRI4A |
Share

Descriere produs:
Set format din:
1. Chiuveta CasaBlanca Vera (cod SARA GRI)
Dimensiuni:
- Corp: 760x460 mm
- Cuva: 385x320xH200 mm
Material: granit compozit
Finisaj: gri
Montaj: incastrat
Caracteristici:
- versiune reversibila
- prevazuta cu sifon cu comutator, preaplin si ventil automat
- orificii pentru comutator sifon si baterie
- rezistenta la pete, radiatii UV, socuri termice si mecanice
2. Baterie de bucatarie monocomanda Casa Blanca Rimini (cod BRI4A)
Inaltime: H260 mm
Lungime pipa: 220 mm
Finisaj: crom
Montaj: pe chiuveta
Caracteristici:
- baterie monocomanda
- pipa pivotanta
- cartus ceramic 40 mm
- racorduri de alimentare